SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Tidaholms Hockey Förening
Tidaholms Hockey Förening
A-lag
Ungdom
J-18
A-1 (födda 08)
A-2 (födda 09)
B-1 (födda 10)
B-2 (födda 11)
C-1 (födda 12)
C-2 (födda 13)
D-1 (födda 14)
D-2 (Födda15)
Tjejhockey
Tre Kronors Hockeyskola (födda 16-17-18)
Skridskoskolan
Isschema
Sponsorer
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Tidaholms Hockey Förening
A-lag
Ungdom
J-18
A-1 (födda 08)
A-2 (födda 09)
B-1 (födda 10)
B-2 (födda 11)
C-1 (födda 12)
C-2 (födda 13)
D-1 (födda 14)
D-2 (Födda15)
Tjejhockey
Tre Kronors Hockeyskola (födda 16-17-18)
Skridskoskolan
Isschema
Sponsorer
Hem
Nyheter
Våra lag
Om klubben
Kalender
Matcher
Domare
Medlem
Kiosken
THF Ungdomspolicy - Röda tråd
Profilkläder
Bildgalleri
Trissbolaget
Dokument
Allmänhetens åkning
Försäkring
Hem
Nyheter
Våra lag
Om klubben
Kalender
Matcher
Domare
Medlem
Kiosken
THF Ungdomspolicy - Röda tråd
Profilkläder
Bildgalleri
Trissbolaget
Dokument
Allmänhetens åkning
Försäkring
Kommande matcher
Visa alla matcher
2023/2024: A1 Västergötland
2023/2024: B1 Ungdom Slutspel B
2023/2024: B1 Västergötland
2023/2024: B2 Slutspel B
2023/2024: B2 Västergötland Norra
2023/2024: B2 Västergötland Norra
2023/2024: B2 Västergötland Norra
2023/2024: Guppspel A
2023/2024: J18 Div. 2
2023/2024: Slutspel B
2023/2024: Slutspel B
2023/2024: Slutspel B
2023/2024: Slutspels
2023/2024: U10
2023/2024: U10
2023/2024: U10
2023/2024: U10
2023/2024: U11
2023/2024: U11
2023/2024: U11
2023/2024: U13 (3 mot #
2023/2024: U14 DM Grupp B
MARS 2024
22
19:30
fre
19:30
J-18
, Utanför Tidaholm
J-18
»
Tibro IK -
Tidaholms Hockey Förening J-18 (födda 05-07)
-
26
19:30
tis
19:30
J-18
, Mariestad
J-18
»
Mariestad BoIS HC -
Tidaholms Hockey Förening J-18 (födda 05-07)
-
APRIL 2024
13
08:00
lör
08:00
Tjejhockey
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
Tjejhockey
»
-
Tidaholms Hockey Förening Tjejhockey 23/24
-
Spelade matcher
MARS 2024
17
16:00
sön
16:00
A-2 (födda 09)
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
A-2 (födda 09)
»
Tidaholms Hockey Förening A-2 (födda 09)
- Trollhättans HC
-
16
11:10
lör
11:10
Tjejhockey
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
Tjejhockey
»
Tidaholms Hockey Förening Tjejhockey 23/24
-
-
16
09:30
lör
09:30
A-1 (födda 08)
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
A-1 (födda 08)
»
Tidaholms Hockey Förening A-1 (födda 08)
- Borås
-
16
08:00
lör
08:00
Tre Kronors Hockeyskola (födda 16-17-18)
, Sparbanken Arena
Tre Kronors Hockeyskola (födda 16-17-18)
»
Billys Cup -
Tidaholms HF/IFK Falköping
-
15
19:30
fre
19:30
J-18
, Rosenbergs ishall
J-18
»
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- Vänersborgs HC
4 - 8
12
19:15
tis
19:15
B-1 (födda 10)
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
B-1 (födda 10)
»
Tidaholms Hockey Förening B-1 (födda 10)
- SK Prostejov
-
10
12:00
sön
12:00
A-2 (födda 09)
, Rosenbergs ishall, Tidaholm
A-2 (födda 09)
»
Tidaholms Hockey Förening A-2 (födda 09)
- Borås HC
-
09
17:00
lör
17:00
B-1 (födda 10)
, Rosenbergs ishall
B-1 (födda 10)
»
Borås HC -
Tidaholms HF / IFK Falköping IK
4 - 0
09
15:15
lör
15:15
B-1 (födda 10)
, Rosenbergs ishall
B-1 (födda 10)
»
Tidaholms HF / IFK Falköping IK
- Vänersborgs HC
6 - 3
09
10:00
lör
10:00
B-1 (födda 10)
, Rosenbergs ishall
B-1 (födda 10)
»
Tidaholms HF / IFK Falköping IK
- Tibro IK / Töreboda HF
3 - 4
Fler spelade matcher >>